3D tisk na zakázku Olomouc| Doručení po celé ČR!

 • 3D tisk zakázku, modelování
 • Malosériová výroba i tisk jednotlivých kusů
 • Vyzvednutí přímo u nás, nebo zaslání na adresu
 • Průměrné dodání do 48 hodin
 • Rádi vám poradíme se správným výběrem materiálu

Poptávkový formulář  Vytiskneme Vám opravdu cokoliv!
  Fantazii se meze nekladou

  Doprava již od 79,-  Je poptávka závazná ?

  Není. Cenu 3D tisku vytvoříme na míru a záleží jen na vás, jestli se na základě kalkulace rozhodnete pro závaznou objednávku.

  Co když s 3D tiskem nemám zkušenosti?

  Nemusíte mít obavy, se vším vám poradíme a rádi vysvětlíme, jak 3D tisk funguje a jak při něm postupujeme.

  Kdy bude můj výtisk hotový ?

  Po schválení cenové nabídky vás požádáme o platbu na bankovní účet, hned potom se pustíme do tisku. Záleží na počtu kusů, náročnosti nebo velikosti výtisku, ale menší zakázky zvládneme vyřídit průměrně za 2 až 3 dny. Časovou náročnost vám každopádně upřesníme v nezávazné poptávce.

  V jakém formátu mám poslat 3D modely ?

  Preferujeme formáty .stl / .step a .obj. Samozřejmě pokud tyto formáty nemáte k dispozici, vůbec se nic neděje. Můžeme jich konvertovat případně exportovat desítky.

  Co když nemám 3D model?

  Nevadí. Stačí nám poslat fotku nebo technický výkres a my podle nich 3D model vytvoříme. Když budete chtít, můžete si 3D model navrhnout i sami, a to pomocí programu pro 3D tisk. Model si lze také zdarma stáhnout z různých stránek www.cults3d.com www.printables.com

  Mohu dostat prototyp před zahájením sériové výroby?

  Ano, ještě před sériovou výrobou vám můžeme zaslat prototyp zdarma. Samozřejmě ale záleží na počtu odebraných kusů.

  Jaké používáte materiály?

  Používáme PLA, PET-G, ASA/ABS, PC, NYLON a FLEX. Preferujeme materiály Prusament, Sunlu, Gembird a Aurapol.

  Jaké používáte 3D tiskárny?

  Používáme především nejmodernější značky BAMBULAB a to jejich vlajkovou loď X1 Carbon s multimateriálem. Dále také vlastníme tiskárny značky Creality. Maximální rozměry tisku 256x256x256mm.

  Co všechno 3D model vydrží?

  Vždy záleží na tom, jaké od něj máte očekávání a kde bude výtisk sloužit. Tiskneme například z polykarbonu nebo nylonu, což jsou pevné a houževnaté materiály. Například ozubené kolečko je vzhledem k jeho pevnosti lepší tisknout nylonem, ale třeba pro postavičku se víc hodí PLA. S výběrem materiálu pro 3D tisk vám rádi poradíme.

  Jakou používáte technologii 3D tisku?

  Využíváme technologii FDM na bázi termoplastů

  V čem modelujeme ?

  Modelujeme ve Fusion 360, výkonném CAD (Computer-Aided Design) software, který nám umožňuje vytvářet složité 3D modely a návrhy. S Fusion 360 můžeme snadno manipulovat s parametry a geometrií, což nám pomáhá vytvářet přesné a inovativní produkty. Tento nástroj nám poskytuje širokou škálu možností pro design, simulace a vizualizaci, což je klíčové pro naše projekty v oblasti designu, inženýrství a vývoje produktů.